Apie mus

Sveiki,

Tai nėra eilinė “pristatome į namus“ reklama. Tiesiog mus visus užklupo problemos, su kuriomis ko gero susidūrėte beveik kiekvienas iš Jūsų, ir visiems mums jas kažkaip tenka spręsti. Štai, vos per keletą savaičių, mintyse subrendo projektas FoodMarket.lt. Dar prieš mėnesį mes net negalėjome įsivaizduoti, kad užsiimsime visiškai nauju verslu, bet epidemija ir vėl pakeitė nusistovėjusią mūsų įprasto gyvenimo tvarką. Kiekvienas iš mūsų turime savo istoriją, savo profesiją, asmeninę darbo patirtį, tačiau visus mūsų komandos narius jungia nenoras tuščiai leisti laiką namuose ir pasiryžimas palengvinti gyvenimą aplinkiniams, ypač tiems, kurie gyvena čia – kaimynystėje. “Kaimynystė” – tai ne tik sąvoka ar kalbos “figūra“, o gyvi žmonės – aplink ir vienas šalia kito gyvenančių žmonių bendrija – kaimynai, kurie, kaip ir daugelis mūsų šalies gyventojų, šiandien yra priversti visą savo laiką leisti sėdint namuose.

 

Mes suprantame, kad šiuo visiems nelengvu laikotarpiu ypač  svarbūs yra du dalykai: teikiamų paslaugų kokybė ir aukštas komunikacinis lygmuo.

 

Mes žinome, kad šiandien yra pakankamai daug įsteigtų ir vis besisteigiančių naujų – didesnių ar mažesnių - įmonių, kurios siūlo maisto pristatymo paslaugas, tačiau joms sunkiai sekasi vykdyti Jūsų užduotis. Dažni pristatymų vėlavimai, ilgos eilės, užsakomų produktų trūkumas, nekokybiškos prekės, kartais ir nekokybiškas komunikavimas su užsakovais – yra vis tai, su kuo susiduria beveik kiekvienas klientas, nusprendęs užsisakyti prekių pristatymą į namus. Tačiau mes manome, kad šioje verslo srityje vietos užteks visiems, kurie stengiasi dirbti sąžiningai, dirbti neskaičiuojant savo laiko ir pastangų, todėl panašias paslaugas teikiančios įmonėms mes linkime visokeriopos sėkmės ir gerovės. Ir vietoj to, kad koneveiktume savo konkurentus, mes tiesiog Jums papasakosime, kaip dirbsime mes.

Greičiau už kitus!

 

  1. Mes nusprendėme susiaurinti siūlomų prekių asortimentą iki minimalaus poreikių tenkinimo lygio, tačiau mes visada būsime tikri, kad visas mūsų įmonėje užsakytas prekes Jūs būtinai gausite jau kitą dieną. Žinoma, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, mes palaipsniui plėsime siūlomų prekių asortimentą, prieš tai įsitikinę, kad tai nesutrikdys prekių pristatymo srauto.
  2. Nežiūrint į realią prekių paklausą, pradiniame etape mes sąmoningai atsisakome prekiauti nefasuotais, greitai gendančiais produktais (daržovėmis, vaisiais mėsa, žuvimi), nes kol kas neturime techninių galimybių greitai ir kokybiškai vykdyti tokių produktų pristatymo paslaugą. Žinoma, ateityje planuojame veikti ir šia kryptimi, bet dabartinis mūsų požiūris – geriau mažiau, bet kokybiškiau – mums atrodo optimalus.
  3. Užsakymo įvykdymo greitis yra esminis tokios paslaugos rodiklis, todėl mes neskubame plėsti savo veiklos “geografijos“. Mes dirbame tik tuose miesto rajonuose, kuriuose tikrai įstengiame užtikrinti būtiną prekių pristatymo greitį. O svarbiausia – mes nepriimsime daugiau užsakymų, nei įstengtume įvykdyti juos laiku. Visgi, palaipsniui mes stengsimės didinti savo pajėgumus („apsukas“).
  4. Mes žinome, kad kiekvienas užsakymas yra susijęs ne su tiesiog kažkokiu žmogumi, o su konkrečia individualia šeima, turinčia savo išskaičiavimus, pakitusius poreikius, susijusius su susidariusia padėtimi. Todėl mes norėtume žinoti, ko konkrečiai reikia Jums. Tiesą pasakius, mes esame įsitikinę, kad svarbūs yra ne tik pieno gamintojų prekiniai ženklai ar dešros, kurią Jūs įprastai perkate, rūšis, bet mums svarbu ir tai, kuo Jūs domitės? Ką mėgsta veikti Jūsų vyras? Kokius žurnalus skaito Jūsų žmona? Kokius stalo žaidimus mėgsta žaisti Jūsų vaikai? Kokios pagalbos jiems reikia, kad vaikai galėtų mokytis nuotoliniu būdu? Visa tai mums rūpi todėl, kad mes su Jumis galėtume sukurti maksimaliai komfortiškus ilgalaikius santykius.
  5. Sveikata ir higiena. Mes griežtai laikomės visų LT Vyriausybės paskelbtų reikalavimų ir rekomendacijų šio karantino laikotarpiu, todėl labai atsakingai žiūrime į savo darbą. Visi mūsų įmonės pagrindiniai darbuotojai, kurie tiesiog negali dirbti nuotoliniu būdu (prekių užsakymų agentai, prekių rūšiuotojai ir ekspeditoriai), yra aprūpinti vienkartinėmis pirštinėmis, respiratoriais, dezinfekavimo skysčiu. Mes norime būti sveiki, gyventi ilgai ir laimingai, ko linkime ir Jums! Saugokite save!
  6. Pristatomų prekių kainos. Mes nesistengiame uždirbti visų pinigų ar praturtėti eilinių žmonių sąskaita, kurie atsidūrė nepaprastoje ekonominėje situacijoje, tačiau mes negalime, o svarbiausia – nenorime būti pačiais pigiausiais. Dažnais atvejais mūsų siūlomi produktai kainuoja šiek tiek brangiau, nei įprastame prekybos centre, bet kas priklauso nuo mūsų, padarysime viską, kad Jums patiktų pirkti mūsų el. parduotuvėje.

 

Nuoširdžiai,

FoodMarket.lt komanda

 

El parduotuvę ir prekių pristatymą administruoja įmonė :

Atentus, UAB

Įmonės kodas: 305390087

Registracijos adresas : Laisvės pr. 60-1204, LT-05120,Vilnius

Kontaktai: 

foodmarketlietuva@gmail.com

+37060640971